Hej Kolęda, Kolęda", czyli wspólne kolędowanie

kolędowanie1-9.jpg

16 grudnia 2022 r. w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe wydarzenie pt. "Hej Kolęda, Kolęda". Przy wspólnym stole spotkali się rodzice, dzieci oraz pracownicy przedszkola na wspólnym kolędowaniu. Na spotkaniu dzieci przedstawiły krótkie występy świąteczne, zostały wręczone dyplomy wszystkim uczestnikom warsztatów plastycznych oraz został rozstrzygnięty konkurs pt. "Świąteczna Choinka" na najpiękniejszą grupową choinkę. Okazało się, że wszystkie choinki uzyskały najwyższe noty, dlatego każda grupa dostała upominek w postaci klocków i ulubionych układanek. Na stole nie zabrakło opłatka i słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice z poszczególnych grup. W dalszej części wieczoru wystąpił zespół "Czekolada Kids" grając piękne polskie kolędy i śpiewając z uczestnikami spotkania. Kolędy śpiewali najmłodsi i starsi, indywidualnie i w grupach, wszyscy bawili się wspaniale. Świąteczny nastrój zagościł na dobre w progach naszego przedszkola, ale przede wszystkim w sercach kolędujących.

Miejskie

Przedszkole nr 14 w Puławach

Powrót na początek strony