Przedszkolak bezpieczny na drodze

dzieci przechodzą przez przejście.png

W dniach od 16 do 22 września trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu , w związku  z tym Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" na zlecenie Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Puławy wraz z Komendą Powiatową Policji w Puławach zorganizował konkurs dla przedszkolaków, pt " Przedszkolak bezpieczny na drodze". Dzieci odpowiadały na pytania związane z bezpiecznym poruszaniem się po drodze oraz musiały wykazać się znajomością znaków drogowych. W konkursie , który odbył się 20.września 2023 r w Domu Chemika wzięła udział 5- osobowa drużyna z naszego przedszkola z grupy IV , w składzie: Lena Suszek, Ignacy Kusio, Łukasz Poręba, Przemek Ochal, Tadzio Kasperski.

MIŁO  NAM ZAKOMUNIKOWAĆ , ŻE NASZA  DRUŻYNA ZDOBYŁA III MIEJSCE!!!

SKŁADAMY DZIECIOM GRATULACJE ORAZ PANIOM PODZIĘKOWANIA ZA PRZYGOTOWANIE DZIECI DO KONKURSU.