PRZEDSZKOLAKI NA MEDAL

medale.JPG

Miło nam poinformować, że dzieci z grupy III  i  IV  zdobyły dwa 1. miejsca, a grupa II zdobyła miejsce 3. - w konkursie ekologicznym pt. "Moje ekologiczne przedszkole" organizowanym przez Zakład Usług Komunalnych we współpracy z wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Puławy. Dzieci otrzymały nagrody w formie kart prezentowych do zrealizowania w Empik-u na kwotę łączną 800 zł. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. Przedszkolaki wraz z nauczycielami włączyły się również aktywnie w akcję pt. " Sprzątanie Puław z ZUKiem" w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi 2023 r. pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Puławy Pana Pawła Maja.

Nagroda będzie z pewnością motywacją do zaangażowania się, zarówno w akcję sprzątania miasta jak i do inspiracji plastycznych w kolejnych konkursach.

Gratulujemy!!!